✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Naos XS rosegold Milanaise
| Dial | white |
| Hands | gold |
| Diameter | 33 mm |
| Material | 316L stainless steel, polished, PVD rosegold |
| Case height | 6 mm |
| Lug width | 16 mm |
| Lug-to-lug | 36 mm |
| Water resistance | up to 5 Bar |
| Glass | domed sapphire glass, anti-reflective |
| Movement type | analog quartz movement |
| Caliber | Ronda 784 |
| Strap type | Milanaise 16 rosegold |
| Material (strap) | 316L stainless steel / PVD rosegold |
| Length (strap) | 89 + 110 mm |
Select Choose Your Strap
From $122.49
Original: $349.98
-65%Naos XS rosegold Milanaise—
$349.98
$122.49










Description
| Dial | white |
| Hands | gold |
| Diameter | 33 mm |
| Material | 316L stainless steel, polished, PVD rosegold |
| Case height | 6 mm |
| Lug width | 16 mm |
| Lug-to-lug | 36 mm |
| Water resistance | up to 5 Bar |
| Glass | domed sapphire glass, anti-reflective |
| Movement type | analog quartz movement |
| Caliber | Ronda 784 |
| Strap type | Milanaise 16 rosegold |
| Material (strap) | 316L stainless steel / PVD rosegold |
| Length (strap) | 89 + 110 mm |





















