✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Naos XS Automatik gold
| Dial | white |
| Hands | gold |
| Diameter | 33 mm |
| Material | 316L stainless steel, polished, PVD gold |
| Case height | 6 mm |
| Lug width | 16 mm |
| Lug-to-lug | 36 mm |
| Water resistance | up to 5 Bar |
| Glass | domed sapphire glass, anti-reflective |
| Movement type | analog quartz movement |
| Caliber | Ronda 784 |
| Strap type | Milanaise 16 gold |
| Material (strap) | 316L stainless steel / PVD gold |
| Length (strap) | 89 + 110 mm |
Select Choose Your Strap
From $216.72
Original: $619.19
-65%Naos XS Automatik gold—
$619.19
$216.72















Description
| Dial | white |
| Hands | gold |
| Diameter | 33 mm |
| Material | 316L stainless steel, polished, PVD gold |
| Case height | 6 mm |
| Lug width | 16 mm |
| Lug-to-lug | 36 mm |
| Water resistance | up to 5 Bar |
| Glass | domed sapphire glass, anti-reflective |
| Movement type | analog quartz movement |
| Caliber | Ronda 784 |
| Strap type | Milanaise 16 gold |
| Material (strap) | 316L stainless steel / PVD gold |
| Length (strap) | 89 + 110 mm |





















